מתנות מקוריות שהחברים שלך יאהבו לקבל


כשמגיע היום הזה בשנה, אתם כמובן לא נשארים אדישים: זהו יום ההולדת של אחד מהחברים הטובים שלכם, מישהו שאתם אוהבים מכל הלב ורוצים להראות לו את זה. ואז מתחילות ההתלבטויות: מה כדאי לקנות לו? אילו מתנות יכולות להתאים כאן? זה הזמן לשים סוף ללבטים ולקבל כמה רעיונות מוצלחים במיוחד למתנות הטובות ביותר.

בגדים ואקססוריז - לאוהבי האופנה

כל אדם שאוהב להתלבש יפה, שמצטייד תמיד באקססוריז החדישים ביותר ושמתעדכן בלי הפסקה בטרנדים החדשים, ישמח לאיזו חולצה חדשה, לחליפה מרשימה או לאביזר מיוחד שיהפוך אותו למסמר הערב, בכל ערב. קנו לו פריט אופנתי יפה, וצפו לחיבוק גדול ואוהב.


במקום כסף - גיפט קארד
הכי פשוט לתת לחבר הטוב כסף, ושהוא יעשה בו כרצונו. אבל איך תעשו זאת מבלי לתת לו כסף מזומן ביד (כי בכל זאת, זה קצת פחות מכובד...)? בעזרת גיפט קארד כמובן כרטיס מתנה מהודר ומעוצב אליו 'תטענו' מראש כסף מזומן. כיום כרטיסים כאלו יכולים לשמש בכל מקום, החל בחנויות בגדים, דרך מסעדות ועד מתחמי ספא ואפילו אטרקציות תיירותיות.


לפנק, לפנק ושוב לפנק
כולנו רוצים לפנק את החברים ולהשקיע בהם כמה שיותר. אחת האפשרויות הטובות מבחינה זו היא פינוק אמיתי שאין כמעט אדם שיתנגד לו: חבילת ספא מרגיעה או יום כיף שכולו בריאות. כל החבר יוכל לשים לרגע בצד את כל תלאות היום, לנוח מהקצב המהיר של החיים ופשוט להתפנק. והבונוס: גם אתם תוכלו לבוא איתו.

 

גיפטקארד לחברים


חבר מפרגן זה חבר שמארגן (חופשה בחו"ל)
רוצים לקנות לחבר שלכם מתנה שהוא באמת לא ישכח? הגיעו ליום ההולדת שלו עם מעטפה חתומה, תמימה למראה. ברגע שיפתח אותה, הוא יגלה בפנים את כרטיס הטיסה שלו - וכחבריו הטובים אתם בוודאי יודעים לאיזה מקום הוא רוצה לטוס יותר מכול. סמכו עלינו: את המתנה הזו הוא לא ישכח לעולם.


יום שכולו אטרקציות
אתם ודאי כבר מכירים היטב את כל תחביביו של החבר, מהראשון ועד האחרון שבהם. למה שלא תפנקו אותו ביום של כיף שכולו סובב סביב אותו תחביב? זה יכול להיות יום שיוקדש לצניחה חופשית, מתנה בסימן 'די.ג'יי ליום אחד', שיט יאכטות מפנק ועוד. גורמים רבים בשוק, כדוגמת אתר Xcard, מציעים שלל הטבות כאלו, והן יהפכו את החבר שלכם למאושר באדם בלי כל ספק.