מתנות לראש השנה לא חייבות להיות כאב ראש


הם כבר ממש מעבר לפינה, ובכל פעם מחדש אתה מופתע לגלות כמה הם קרובים. כשהם מגיעים אין מנוס, כמובן, מקניית מתנה: למשפחה הקרובה, לבן או לבת הזוג, לדודים, לסבא ולסבתא... הרשימה ארוכה עד בלי די. כאב ראש? לאו דווקא. אפשר לקנות מתנות נפלאות לראש השנה בקלות ובמהירות, בלי להשקיע אנרגיות אדירות וגם בלי להשקיע סכומי כסף ללא גבולות. כאן תגלה איך זה קורה.


נצל את האינטרנט

רשת האינטרנט עומדת לרשותך בכל עת, ממתינה שתעשה בה שימוש. לא, הפייסבוק הוא לא הכתובת כאן. גם לא אתרי החדשות. כאן אתה צריך לחפש את אתרי המתנות השונים, שממתינים לך בהמוניהם ברחבי הרשת.

כמו כל עסק שמכבד את עצמו, גם עסקים המציעים מתנות מעמידים לרשותך אתרי אינטרנט מתקדמים ומודרניים. באתרים אלו תוכל למעשה לקנות כל מתנה שתרצה, מאיפה שתרצה ומתי שתרצה. אתה פנוי בשעה שלוש לפנות בוקר? האתר מחכה לך. יש לך זמן רק במהלך ארוחת הצהריים? גם כאן אין שום בעיה. מעדיף לעשות זאת ברכבת, בדרך לעבודה? בבקשה. האתרים מחכים לך בכל רגע נתון.


אין צורך לכתת רגליים ללא כתובת

נגמרו הימים בהם התרוצצת הלוך ושוב בין החנויות, בדיוק בתקופה בה כולם נמצאים שם. חסוך לעצמך את הצפיפות, את המחנק ואת כמויות הזיעה שתאגור בזמן השיטוט בין החנויות, וצא לשיטוט וירטואלי וממוקד בחנויות ספציפיות ברחבי הרשת.

הקניות באינטרנט מחליפות כיום את הצורך ביציאה מהבית. לא עוד קניון הומה אדם, מתחם קניות עמוס או חנות שנמצאת בקצה העולם ובדיוק סגרה את שעריה. הכול פשוט יותר כשהאינטרנט בהישג יד. אם לא אמרו לך עדיין, זה הזמן לגלות: היום עושים קניות של מתנות רק באינטרנט. גם (ובמיוחד!) לפני ראש השנה.
גיפט קארד: זו המתנה המושלמת
אם כבר השתכנעת בנוגע לדרך הקנייה, הגיע הזמן לשכנע אותך גם בזהות המתנה. במקום לשבור את הראש בחיפוש אחר רעיונות מקוריים וחדשים מדי שנה בשנה, בחר בפיתרון הנוח מכולם, פיתרון שכולם אוהבים: גיפט קארד.
לרכישת שוברי מתנה וגיפט קארד בשלל תחומים עבור לדף הבית
באתרים כמו XCARD תמצא שלל סוגים של כרטיסי הטבה כאלו, אשר למעשה מציעים כל סוג של מתנה: יום כיף או יום ספא, שובר לקנייה בחנות בגדים, שובר לקניית מתנות לגבר, כרטיס הטבה לרכישת מוצרי חשמל, חופשות בארץ ובחו"ל ומה לא? רכוש את הגיפט קארד עבור כל המשפחה, ותראה איך כולם נהנים. הרי זו מהות החג. חג שמח!