מזכרות לאירועים – לשמור כל רגע בזיכרון


הרבה אנשים אשר עורכים אירוע מחפשים מזכרות אותן יוכלו לחלק לאורחים שלהם בשביל שיזכרו את האירוע ושיהיה להם משהו מתועד ממנו, מלבד תמונה או מגנט. אנשים רבים בוחרים לחלק מתנות שונות, קנויות או מעשה ידם כך הם מודים לאורחים שלהם שבאו לאירוע שלהם.
אך במקום לרכוש מתנה קנויה, אפילו אם מדובר במתנה קטנה ומקורית ששומרת על הרעיון של האירוע, ניתן לרכוש עבור האורחים מזכרת מעט שונה, למשל, מזכרת בדמות כרטיס קנייה. זו יכולה להיות מזכרת גם ייחודית וגם שימושית.
לפני שנסביר מה יכולים האורחים לעשות עם כרטיס קנייה ולמה זו יכולה להיות מתנה מושלמת למי שמחפש מזכרות לאירועים עבור האורחים שלו, נסביר בקצרה למה בכלל חשוב לתת מזכרות שכאלה.

האמת היא שמדובר בעניין יחסית חדש. בעבר היה נהוג לתת מזכרות לאורחים באירועים עסקיים, מתנה שמהווה גם סוג של תודה וגם מהווה מכשיר שיווקי של יחסי ציבור. עם השנים החלו גם מארגני אירועים אישיים להעניק לאורחים שלהם מזכרות לאירועים מתוך הוקרה על כך שפינו מזמנם ובאו לחגוג בשמחתם. המתנה, המזכרת, החליפה את שיחת הטלפון או המכתב שנהוג היה לשלוח אחרי אירוע לכל אורח ולהודות לו על כך שבא. כיום נהוג לחלק מזכרות לאירועים לכל האורחים, ולעיתים ביחד עם המזכרת גם מתקבלת שיחת טלפון לאחר האירוע. שיחה ישירות ממארגני האירוע או מההורים שלהם.



מדוע מומלץ לרכוש כרטיס מתנה
הרעיון של רכישת כרטיס מתנה הוא, במקום ללכת לחנות ולרכוש מזכרות לאירועים לכל האורחים, ניתן לרכוש מתנה אחידה לכולם. כרטיס מתנה בעלות מסוימת אשר האורחים יוכלו לעשות איתו מה שהם רוצים. כך מארגני האירוע לא צריכים לחפש מה לקנות ואיפה, והאורחים יכולים לקנות עם הכרטיס מגוון דברים.
יש לקחת בחשבון שכרטיס המתנה מוגבל מבחינה כספית ועל כן האורחים לא יוכלו ליהנות ממנו ללא הפסקה, וכמו כן, מדובר במזכרת לא ממש אישית וייחודית, זאת בשונה ממזכרות אחרות לאירועים אשר נחשבות הרבה יותר אישיות, למשל ספרונים, מגנטים עם ברכות ועוד. על כל אחת מן המזכרות הנ"ל אפשר גם להוסיף את שם החוגגים וכן את התאריך של האירוע ובכך להפוך את המזכרת להרבה יותר אישית.
כרטיס מתנה יכול להיות מוצר מצוין עבור אירועים עסקיים. ניתן לתת אותו לעובדים שמגיעים לאירוע או אפילו ללקוחות. זה יכול להיות משהו סמלי מאוד וזה יכול להיות גם כרטיס מתנה עם ייעוד, למשל, כמין שובר בעזרתו הם יכולים לקנות את המוצר שהחברה משווקת. באירועים פרטיים, כרטיס מתנה הוא פחות מתאים, כאן עדיף להיעזר במזכרת יותר אישית אשר פונה לכל אחד מהאורחים באופן ייחודי. עדיף גם שהמזכרת תהיה כזו שתחזיק מעמד זמן רב, ולא יבצעו בה שימוש מיידי ואז היא תישכח.