רוצים לקנות מתנה? כבר לא צריך ללכת לקניון

 

קונים בקניון גיפטקארדשוב אתם מבינים שעליכם לקפוץ לקניון. אין מנוס: לילד יש יום הולדת, לחבר קרוב נולדה ילדה, אבא שלכם קיבל מינוי חשוב מאוד בעבודה... מתנה במקרה הזה היא הכרח. אי אפשר להתחמק.
אבל למי יש כוח לצאת מהבית עכשיו או לעבור בקניון בדרך מהעבודה, ולהסתכן במפגש עם מאות אנשים זרים, בהם ילדים משתוללים ותינוקות מייבבים? לאף אחד. בשביל זה הומצא הגיפט קארד.


לקנות כל מתנה שתרצו - מהכיסא הנוח שלכם

פעם, היינו מסתובבים במשך שעות ומבקרים בעשרות חנויות בחיפוש אחר המתנה המושלמת. גם אם נחה עלינו המוזה וחשבנו על רעיון מעולה מבעוד מועד, השיטוט והחיפוש כמעט ולא התקצרו. מתיש.

היום התמונה שונה לגמרי. היום אפשר לקנות כל מתנה שאתם יכולים לחשוב עליה בלי לצאת מהבית. זה פשוט מאוד: כל שעליכם לעשות הוא לרכוש גיפט קארד, שובר מתנה (או כרטיס מתנה אם תרצו), ולהעניקו לחתן השמחה, שיוכל לממש אותו מתי שירצה. זה פשוט כל כך עד שקשה לדמיין איך קנינו מתנות בעבר.
לא עוד קניון, לא עוד שיטוט אינסופי, לא עוד בזבוז של שעות ארוכות בחיפוש אחר המתנה המיוחלת. בישיבה על הכיסא בבית או במשרד, בכמה לחיצות על כפתור העכבר, אתם בוחרים את המתנה המושלמת. ב- XCARD תמצאו שוברי מתנה לכל אירוע ולכל תחום החל משובר מתנה לספא ועד שוברי מתנה מלאים באטרקציות לכל המשפחה.

מתנה מיוחדת XCARD
איך תרצה לקבל את המתנה שלך, אדוני?
בחבילה מהודרת או במייל?

אחד היתרונות הגדולים שמציעים אתרים למכירת גיפט קארד, כדוגמת אתר XCARD, נוגע לקלות השליחה של המתנה. בחרו את הגיפט קארד המועדף; כתבו ברכה מושקעת ואפילו הוסיפו לה תמונה (אפשר גם מהפייסבוק); ובסופו של דבר, החליטו כיצד לשלוח את הגיפט קארד לאדם המאושר. וכאן הקסם הגדול ביותר.

אתר XCARD, לדוגמה, מאפשר לכם לשלוח את הכרטיס באריזה מהודרת עד לביתו של האיש או לשלוח לו את ההטבה במייל - כך שיוכל להציג אותה בעצמו, ובקלות, בבית העסק. בדרך זו, התהליך כולו הופך להיות פשוט במיוחד: לא רק שאינכם צריכים ללכת לקניון הצפוף כדי לבחור מתנה - היום אתם גם לא צריכים לצאת מהבית כדי להעניק אותה לחוגג. הכול קל ופשוט, מהכיסא הנוח שלכם. תענוג.